De Wedstrijd
Ongeslagen ADO Den Haag morst onnodig punten.
In een ijs- en ijskoud Bingoal Stadion had ADO Den Haag tijd nodig om de motor warm te laten draaien. Het eerste gevaar voor het Utrechtse doel deed zich pas in de 9de minuut voor. Na een overtreding op Joey Sleegers vuurde de aanwinst zelf over. Het was het startsein voor meer Haags vuurwerk. Boy Kemper haalde de achterlijn en uit zijn trekbal sloeg topscorer Thomas Verheydt meedogenloos toe: 1-0. In het vervolg van de eerste helft had ADO Den Haag nog een paar keer uitzicht op meer.
Na de hervatting joeg Wehrmann uit een voorzet van Sellouki de bal in de Aad Mansveld-tribune. Aan de andere kant voorkwam Daryl Werker met twee goede ingrepen Utrechts gevaar
En toen, halverwege de tweede helft, stond het plotseling gelijk. Voor de jeugdige Domstedelingen doelpuntte Rijks uit een counter. De thuisploeg was daardoor van slag. Advocaat bracht Mario Bilate en Amar Catic als hulptroepen in. Dat zorgde wel voor enig nieuw elan, maar ook na het aanbreken van Haags kwartiertje waren kansen ineens schaars. En zo moest ADO Den Haag uiteindelijk knarsetandend genoegen nemen met een puntendeling, al bleef de ongeslagen status in 2023 intact. En voor de volledigheid: aangevoerd door Martin Jol keerde FC Den Haag in 1986 als ongeslagen kampioen terug in de Eredivisie.